כל המאמרים בנושא שיווק

כך תפרסמו בהצלחה בגוגל

דצמ 3, 2018

יש לכם עסק ואתם רוצים לקדם אותו ככל האפשר באמצעים דיגטליים? ככל הנראה כבר חשבתם על פרסום בגוגל ועל האפשרויות השונות שלו. כאשר אתם בוחרים באיש מקצוע לביצוע פרסום ממומן בגוגל יש מספר דברים אשר עליכם לדעת ולבחון כדי לוודא שהקידום נעשה באמצעים האיכותיים ביותר.

 

דרך הפעולה

כאשר מדובר על פרסום ממומן בגוגל, הכוונה היא למודעות אותן תראו בדפי התוצאות של מנוע החיפוש גוגל. הן יימצאו על פי רוב מעל או לצידן של תוצאות החיפוש הרגילות. איש הפרסום שלכם יבקש מכם לבחור מספר מילים אשר הלקוחות שלכם ככל הנראה יחפשו על מנת להגיע אליכם. לאחר מכן הוא יצור מודעה אשר תופיע עבור אותם הביטויים בתוצאות החיפוש.

חשוב לקחת בחשבון בכל הנוגע לביצוע פרסום בגוגל כי קיימת תחרות, ואינכם האנשים היחידים המתחרים על אותו קהל יעד. כדי לקבוע מה יהיו המודעות אשר יוצגו בעמוד תוצאות החיפוש, גוגל מפעילה מכרז בו המפרסמים מגישים הצעות מחיר אותן יהיו מוכנים לשלם בכל פעם שמבוצעת הקלקה על המודעה הספציפית שלכם. במידה והצעתם מחיר גבוה לקליק, סביר להניח שהמודעה של העסק שלכם תופיע בתוצאות החיפוש. כלומר, ככל שהמחיר המוצע גבוה יותר כך גדל הסיכוי להופיע בתוצאות החיפוש על ידי פרסום בגוגל.

כאשר מדובר על פרסום ממומן בגוגל, יש חשיבות גם לציון האיכות אשר גוגל נותן לכל מודעה בהתאם לפרמטרים שונים. ציון איכות גבוה יגדיל את הסיכוי שאותה המודעה תופיע לפני מודעות אחרות בתוך מערכת פרסום בגוגל.

 

עבור מי זה כדאי

התשובה הקצרה היא – כמעט עבור כל עסק. פרסום ממומן בגוגל נועד למעשה לכל מי שמחפש שירות או מוצר מסוים דרך מנוע החיפוש של גוגל. אם הלקוחות שלכם מגיעים אליכם דרך גוגל, זה סימן שעליכם להפגין נוכחות שם. פרסום בגוגל היא אחת השיטות היעילות כיום כדי להגיע לקהל לקוחות גדול יותר. הוא מוצא את הלקוח הפוטנציאלי בנקודה בה הוא כבר מחפש שירות או מוצר מסוים, ואתם נדרשים רק להיות שם – בצורה אטרקטיבית. השקעה בצורות שונות של פרסום ממומן בגוגל מאפשרת לכם להשיג יותר בולטות עבור העסק וגם להגיע אל הלקוחות שקיבלו החלטה וכמעט בדרך להרים אליכם טלפון או לשלוח מייל.

דגשים נוספים

המערכת של פרסום ממומן בגוגל מותאמת כמובן למכשירים ניידים, והיות וכולנו נמצאים עם הסמארטפון שלנו רוב היום – המודעה שלכם יכולה להופיע גם שם. חשוב לבחור בחברה אשר מבצעת קידום לאחר שערכה מחקר מקיף בנוגע מילות המפתח והביטויים הרלוונטיים לעסק, והולמים גם את אופי הפעילות העסקית שלכם. עליכם להחליט ביחד על תקציב ריאלי במסגרת העומדת לרשותכם ולוודא כי הגורם שמבצע את הפרסום עבורכם מבצע כל העת תהליכי בקרה ואופטימיזציה של הקמפיין. גם ניסוח המודעות צריך להיות כזה המותאם עבור קהל היעד שלכם ומניע אותו בצורה מיטבית לפעולה.

 

התוכן הוא המלך, הנסיך וכל מה שבאמצע

יול 4, 2017

רשת האינטרנט מתקדמת ומתפתחת מאיי פעם, למעשה בכל יום שחולף, רשת האינטרנט מתפתחת יותר ויותר ואנשים הפכו להיות תלויים בה. על מנת להצליח לקבל חשיפה אינטרנטית עסקית, הדרך הטובה ביותר היא להקים אתר אינטרנט ומשם לדאוג לתחזקו. רבים יפנו אל חברת קידום אתרים ואחרים יבצעו את הקידום באופן עצמאי – האם הקידום עצמו מספיק? האם הופעה בתוצאות הראשונות יספקו את המענה והסיבה המספקת לגולשים להישאר באתר ולחזור לבקר בו? כך או אחרת, עם קידום ובלי קידום, על כל אתר להכיל תוכן איכותי וזאת על מנת להעסיק את הגולש ולגרום לו לחזור לבקר באתר. הדבר הנכון והמומלץ ביותר הוא למלא את האתר בתוכן מעניין ומסקרן ולכתוב בצורה מקצועית וכזו שמדברת אל קהל היעד.

כתיבה בתשלום או כתיבה עצמאית?

כולנו למדנו בבית הספר לכתוב וסביר להניח שאם הצלחת להקים אתר אינטרנט, אתה מכיר ויודע כיצד להקליד מילים. אך האם הידע הבסיסי הזה מספק על מנת לכתוב מאמר תוכן מספק, איכותי דייהו וכזה שיגרום לגולש להישאר ולקרוא אותו?.. התשובה לכך היא בהחלט לא ולכן ישנן לא מעט חברות המספקות כתיבת מאמרים בתשלום ושירותי עורך תוכן, שיוכלו לבצע את מלאכת הכתיבה עבור בעלי האתרים. הסיבה החשובה ביותר והמכרעת ביותר לכתיבה בעזרת עורכי תוכן מקצועיים היא העובדה שמנוע החיפוש הגדול והחשוב מכולם – גוגל, מקדם ומעניק העדפה ברורה לאתרים בעלי תוכן איכותי. בשנים האחרונות, ברגע שמקצוע קידום האתרים תפס תאוצה, צצו והוקמו אתרים רבים בעלי תוכן לא איכותי. לעיתים רמת התוכן הייתה כה ירודה, שלא היה ניתן לקרוא אותו ופגעה קשות בבעלי האתר. לכן, על מנת לעודד תוכן איכותי, גוגל החלה לתעדף תוכן איכותי והשקיעה משאבים רבים כדי להכריע בשאלת מהו תוכן איכותי.

טיפ כתיבה קטן במיוחד בשבילכם – במידה והחלטתם לשכור שירותי כתיבה, בצעו אפיון עם חברת הכתיבה או כותב התוכן תחילה, הסבירו לו כל שעליהם לדעת על מנת לייצר עבורכם את התוכן הטוב ביותר וכזה שאכן ידבר אל קהל היעד שלכם.

לסיכום, כתיבת מאמרים בתשלום אפשרית וזמינה לכל בעל אתר, שרוצה למלא את האתר שלו בתוכן מקצועי ואיכותי. על שאלת הכתיבה העצמאית, תוכלו להשיב בעצמכם על ידי כך, שתנסו לכתוב מאמר ותתנו למכרים שלכם לחוות דעה. זכרו, לא כל אחד יכול להיות עורך תוכן ולעיתים עדיף להתרכז במה, שהכי טובים ולהניח למקצוענים לעסוק בדברים שאתם פחות טובים בהם.

 

חשיבותו של מיתוג אישי באינטרנט

מאי 24, 2016

כל עסק פועל בתנאי תחרות מורכבים וחייב לפרסם עצמו בצורה טובה כדי לבלוט לעומת מתחריו ולכן נכון להיום פרסום ושיווק מהווים דבר חשוב מאוד בהצלחתו של כל עסק קיים. אחת התקופות הרגישות ביותר של העסק היא התקופה בה הוא מתחיל את פעילותו. כאן יש צורך לתת סוג של זהות לעסק ולפעילותו, או במילים אחרות, למתג אותו. בעל העסק צריך לקבל החלטה לגבי סוג השירות שאותו הוא אמור לתת ועל פי זה הוא יפרסם ויציג עצמו. ניתן להקים מערכת של מיתוג אישי באינטרנט בצורה מקצועית ויעילה, מערכת שתוביל לתוצאות מוצלחות.
לדוגמא: יכולה להיות חברת ניקיון שמחליטה על שירותים לגופים מוסדיים, עסקיים ואחרים אבל תימנע משירות לבתים פרטיים. או, במקרה אחר, חברת הובלות שתעדיף שירות לדירות פרטיות. בצורה כל עסק יפעיל את המאמץ בנישה המתאימה לו. לרוב, השיקול הכלכלי הוא זה שקובע, כלומר: באיזה נישה יש מרווחי רווח גדולים יותר. ברור שיש גם שיקולים אישיים של מנהל העסק, ואחרים נוספים. האינטרנט הוא כלי אדיר לפרסום, שיווק, העברת מידע ומכירות ומומחים לשיווק יכולים לסייע לכל אחד למתג את העסק שלו. Businesswoman Looking At Laptop
כתיבת תוכן במסגרת ניוזלטר
כל עסק חייב להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים וצריך לשאוף להישאר במודעות שלהם כל העת. רצוי שהלקוח יידע כל העת שהעסק הוא הספק הטוב ביותר למוצר או לשירות שהוא צריך. במקרה כזה, הוא יפנה אליו תמיד לצורך קבלת הצעות מחיר או לצורך סגירת עסקה. יש דרכים שונות לעשות זאת, ואחת הפופולאריות ביותר היא באמצעות שליחת ניוזלטר אישי. מומחי שיווק רבים יודעים שיותר קל לשמור על לקוח קיים מאשר השגת חדש. עבודה סדירה מול לקוח קבוע נכנסת לרוטינה מבורכת, ולרוב, אין רצון מצד שני הצדדים להפסיקה. כאשר היא מתנהלת היטב אזי גם ללקוח יש אינטרס עליון לשמרה.
אלא, שבכל תחום יש תחרות וללקוח מגיעות פניות ממתחרים. שליחת ניוזלטר על בסיס קבוע דואגת להעברת מידע על שירות חדש, או על שיפור בקיים. יש מבצעים והטבות שכדאי להודיע להם ועוד. הודעות אלו מצביעות על עסק דינאמי שאינו קופא על שמריו ומחדש. יותר מזה, העסק מודיע ללקוח שהוא תמיד נמצא במרכז תשומת הלב שלו. שליחת ניוזלטר נעשה באמצעות כתיבת תוכן איכותית. כתיבה מקצועית יודעת לבחור את התוכן שמשקף יותר מכל את עיסוק הלקוח, מדגישה את האלמנטים החיוניים והאטרקטיביים שלו ומצליחה להניע את הלקוח לשיתוף פעולה עימו.

תוכן ברשת האינטרנט

יונ 11, 2014

כולם מספרים כמה מידע יש ברשת האינטרנט, כיצד כל העולם כולו נפרש לרגלינו ורק ממתין לכך שנקרא בו, נלמד ממנו ונתקדם. מן העבר האחר, אנו שומעים מפעם לפעם רופאים שמדברים על הסכנה שבאבחון עצמי שאנשים עושים לעצמם או לקרובים להם, באמצעות מידע שהם מוצאים באינטרנט. האמירה הזו בשינויים המתאימים, נכונה לגבי כל כתיבה שיווקית, ודאי כזו שיש בה אלמנט של הפצה המונית, כמו זו של כתיבה שיווקית לאינטרנט. קיים ביקוש גבוה לכותבי תכנים, על אף שהתכנים שהם מנפיקים בהתאם לצורכי בעלי אתר זה או אחר, אינם נובעים בהכרח ממומחיות בתחום הכתיבה או מחקירת התחום. הביקוש אינו מיתרגם לשכר גבוה פר מאמר לאותם אנשי תוכן והדבר מעלה חשש שעומס המידע הקיים באינטרנט אינו נובע מחומר איכותי דווקא.                                                                                                                    המשך לקרוא »

כיצד יכול עסק לשרוד בשוק התחרותי של היום?

מאי 19, 2014

אם בעבר היתה מכולת שכונתית אחת, ספר אחד שאצלו הסתפרו כולם או ירקן אחד אצלו רכשו כולם ירקות, היום אין זה כך. בכל ענף כלכלי ישנן אין ספור אפשרויות ואין ספור עסקים המציעים את אותה סחורה. אמנם יכולים להיות הבדלי מחירים או הבדלים באיכות הסחורה בין עסק אחד לאחר אך גם כאן הפערים מצטמצמים. נוסף על ריבוי העסקים הממשיים- החנויות אליהן אנו מגיעים בכדי לקנות, נוספה היום האפשרות לרכישה באינטרנט בחנויות וירטואליות. כיצד יכול היום עסק להבליט את עצמו ולרכוש את קהל הלקוחות הנאמן לו? המשך לקרוא »

ניהול עסק נכון, מפתח להצלחה

אוג 17, 2011
סגור לתגובות על ניהול עסק נכון, מפתח להצלחה

ניהול מלאי נכון הינו מילת מפתח בניהול מחסן פעיל. יתרונותיו וחסרונותיו של מקום אחסון קמים ונופלים על ניהול מלאי נכון. מנהל מחסן צריך להכיר ולהתמצא בכל פריט הנמצא במחסן שברשותו, להכיר באורך חיי המוצר ולבצע ניהול מלאי המתאים למוצר. ניהול מלאי נכון מביא לחסכון גדול בעלויות, חסכון בהוצאות אחסון ומינימום בלאי.  ניהול מלאי שאינו יעיל עשוי לפגוע קשות בהתנהלות העסק ואף ברווחיותו.

התייעלות לוגיסטית וכן ניהול מלאי ממוחשב כמו גם רמות תיאום ודיוק מרביות יביאו לתוצאות מיידיות כמו למשל משלוחים מהירים יותר, צורך קטן יותר בעובדים ועוד. חברה המקפידה על ניהול מלאי מקצועי ואיכותי באופן יעיל ושקוף מול לקוחותיה זוכה ברווח שירותי וכלכלי.

דרכים המביאות למצב של חיסכון בעלויות תקשורת

האם באמת ניתן להגיע למצב של חיסכון בעלויות תקשורת? שאלה מצוינת. סכומי הכסף שמוציא אדם פרטי על אמצעי התקשורת השונים יכולים להגיע לאלפי שקלים בכל חודש. חברות ועסקים, קטנים וגדולים רואים בהוצאה על אמצעי התקשורת אחת מן ההוצאות המרכזיות שלהם. גם האדם הפרטי וגם בעלי העסקים מעוניינים להביא למצב של חיסכון בעלויות תקשורת.

מבצע חיסכון בעלויות תקשורת מתחיל כאן

אז איך עושים את זה? מתחילים בניירת. רוצים חיסכון בעלויות תקשורת הגיע זמן שתדעו מי הם הספקים שלכם. לכן שלפו את הניירת ובדקו מי הם ומה החבילות שלכם. זה לא הזמן להתבייש, פנו אל הספקים והסבירו להם שאתם במגמה של חיסכון בעלויות תקשורת וכי אתם מבקשים, שהם יציעו לכם הצעה אטרקטיבית יותר מזו שיש לכם כרגע.

אל תהססו לבצע סקר שוק ולחזור אל הספק על מנת שישווה מחיר. בדקו את המכשירים שלכם, האם המרכזייה שלכם עונה על הקריטריון של חיסכון בעלויות תקשורת, אם לא שקלו להשקיע השקעה חד פעמית במזכירת IP למשל המוזילה את השיחות לחו"ל ובתוך העסק. אתם בעיצומו של מהפך תקשורתי, גייסו את העובדים, חיסכון בעלויות תקשורת מתחיל בהם. כמו כן מומלץ לבדוק האם מתקיימות שיחות אישיות מרובות הגוזלות כסף רב.

איתור ספקים, פרוצדורה מורכבת או עניין פשוט?

חברות הזקוקות לתמיכה וסיוע מספקים רבים יודעות עד כמה איתור ספקים עשוי להיות מטרד. איתור ספקים אינו מתחיל ונגמר בשיחת טלפון, המשמעות של איתור ספקים היא לפני הכל סינון ומציאת ספקים שניתן לעבוד עימם באופן שוטף ובשביעות רצון מקסימאלית.

כיום קיימות חברות המעניקות שירותים בתחום איתור ספקים. הן חוסכות לבעלי העסק את הצורך לבזבז זמן וכסף על איתור ספקים שונים, בדיקת איכות וקיום משא ומתן על תשלומים. איתור ספקים שנעשה באמצעות גוף חיצוני מאפשר גם שילוב מהיר בעבודה. איתור ספקים ניתן לעשות היום גם באמצעות האינטרנט באתרים ייעודיים לכך או באופן טלפוני. איתור ספקים חיצוני מעניק לחברות גדולות שקט נפשי ושירות מעולה וזמין.

*אין לראות במאמר זה המלצה או מידע מקצועי .

פרסומת