יול 5, 2010
admin

אהבה גדולה

הסופר המפורסם לא האמין שזה קורה דווקא לו: תחת ביתו בתל אביב פתחו חנות הלבשה. ולא סתם חנות רגילה אלא חנות הלבשה מידות גדולות! ככה, ביום אחד, השתנה פינת הרחוב השקטה שלו והמוני נשים גדולות צעדו אל תוך החנות ומחוצה לה במשך היום.

הסופר עבר לדירה הקטנה בגלל הנוחות שהציעה לו. כאן, משקיף על הפארק וטובל בשקט עירוני שלא היה ממש שקט אלא מן מתח דומם שאיים להתפרץ כל הזמן – וזה הטעין את הסופר – יכול לעשות מה שתמיד חשב שעליו לעשות: לשבת ולכתוב. מה לו לנושאים כמו בגדים מידות גדולות ולאופנה בכלל.

ופתאום – הכל השתנה: חנות הלבשה, בגדים מידות גדולות ופטפוט בלתי פוסק של נשים שהתנחל מאחורי אוזנו כמו נחיל דבורים המפיק דבש.

נשים גדולות, כי גדול זה יפה

נשים גדולות היו חביבות על הסופר המפורסם שנהג לכתוב על סבלות המין האנושי ועל חוסר צדק חברתי והוא הבין היטב כי אישה היא לא מה שרואים בפרסומות.

לכן, קל להבין מדוע חנות הלבשה מידות גדולות בהחלט יכולה להפריע את שלוותו של הסופר, אלא שלא יכול היה לעשות דבר. היה עליו לקבל את העובדה כי נשים גדולות התנחלו מתחת לחלונו במשך שעות היום. כמה מהן הגדילו לעשות ושאלו בקשר לדעתו על בגדים מידות גדולות. אתם מבינים – המרפסת הייתה בדיוק מעל החנות. כמובן שלא הגיב לשאלותיהן המביכות, רק חייך חיוך מבויש.

במיוחד חיבב את המנהלת של אותה חנות הלבשה,  שהייתה מגיעה מוקדם בבוקר ומנופפת לו לשלום. הוא לא ידע איך לגשת אליה אבל יום אחד היא ביקשה שיחתום לה על ספר שלו כי היא מאוד אהבה אותו והוא הסכים והם ישבו על כוס קפה וניהלו שיחה מרתקת על ספרות ועל החיים בכלל והוא לא הרגיש איך הזמן עובר בנעימים. הוא שאל אותה מדוע היא מתעסקת בתחום הזה של הלבשה מידות גדולות והיא אמרה שהיא בעצמה חוותה את הבעיה של נשים גדולות שאין להן מה ללבוש כי כל חנות הלבשה פונה אך ורק לנשים רזות ללא פרופורציה אמיתית, בקיצור, לאחר חודשיים הוא היה מאוהב בה עד מעל לראש.

סיפור גדול

סיפור האהבה שנרקם בין מנהלת החנות והסופר לא פסח על לקוחות אותה חנות הלבשה מידות גדולות שעקבו בחיבה אחר חיזוריו המגושמים של הסופר המפורסם. הסיפור התפתח בין בגדים מידות גדולות ובחלל חנות הלבשה מידות גדולות מאוד מיוחדת בפינת הרחוב השקט.

נשים גדולות הן בעלות לב רחב  ולאחר שנה, כשנגמר החוזה, לא היה ספק כי הסופר נשאר בדירה שאליה עברה מנהלת החנות ופתרה אותו מבדידותו המזהרת.

הסופר המפורסם סיים את הפיסקה האחרונה וחתם במילה : סוף!! הוא קרא לאישתו שתבוא לקרוא את הסיפור החדש שלו שנקרא: אהבה גדולה.

לא ניתן להגיב

פרסומת