כל המאמרים בנושא אינטרנט

קידום שיווק ופרסום בשנת 2016

אפר 14, 2016

בעלי עסקים כבר יודעים: בעולם תחרותי כמו שיש היום בכל סוגי השווקים והמסחר, חייבים לדחוף את העסק קדימה באמצעות קידום, שיווק ופרסום. מי שנשאר פסיבי ופשוט מחכה ללקוחות שיגיעו אליו מגלה עד מהרה שהעסק שלו נדחק לאחור. מעבר לגידול בתחרות בכל התחומים כדאי לזכור גם את חדירתה של רשת האינטרנט לכל סוגי הפעילות השיווקית. כאשר הלקוחות מחפשים מידע ברשת, עסקים שלא עולים בחיפושים פשוט יוצאים מהמשחק. אף אחד לא טורח לזכור איפה נמצאות החנויות ובתי העסק השונים כאשר הוא יודע שיש לו אפשרות למצוא כל דבר בכמה הקלקות עכבר. וכך עסק שאינו מופיע בצורה מובלטת ברשת פשוט נעלם בהדרגה מן המפה.

ברור, גם לצורות הפרסום המסורתיות עדיין יש מקום. עסקים מקומיים ממשיכים לפרסם באמצעות שילוט, רדיו ועיתונות מקומית, פלאיירים, דואר וכדומה. זוהי עדיין דרך חשובה להגיע בעיקר למודעות של האוכלוסייה הוותיקה יותר. ובכל זאת, חייבים להתייחס גם לקהל הלקוחות שפועל ברשת, ולהתכונן לימים שבהם צורות הפרסום הוותיקות יהפכו לנפוצות עוד פחות. בנוסף, כדאי לדעת שכיום פרסום ברשת יכול להיות זול ואפקטיבי הרבה יותר וכמובן – ידידותי יותר לסביבה – מפתרונות הדפסה שונים.

קידום, שיווק ופרסום באינטרנט

כאשר בעל עסק מעוניין לקדם את העסק שלו באמצעות קידום, שיווק ופרסום ברשת, מה הצעד הראשון? התשובה פשוטה: בראש ובראשונה העסק חייב להחזיק אתר אינטרנט. כאשר האתר קיים חשוב לבדוק האם הוא מותאם לגוגל, האם הוא מתאים את עצמו למסכים שונים כגון מסכי מובייל וטאבלט והאם הוא נוח, נגיש וידידותי למשתמש. העסק הוא מעין מודעת פרסומת וירטואלית קבועה וחשובה לעסק שלכם. לא לחינם האתרים הללו נקראים 'אתרי תדמית' שכן הם משליכים באיכותם, עיצובם ויעילותם על תדמיתו של העסק שלכם.

בהנחה שהאתר שלכם אכן ראוי לשמש כאתר תדמית, כדאי לחפש אותו בגוגל. האם הוא עולה בחיפושים שאנשים עשויים לעשות? נסו לחשוב על חיפושים רלוונטיים שעשויים להביא אליכם לקוחות שאינם מכירים אתכם. סביר להניח שתגלו שהעסק אינו עולה באחד מן המקומות הראשונים שבדף הראשון של החיפוש. כדאי לדעת שהגולשים יקליקו בעיקר על המקומות האלו, כך שכאשר העסק שלכם מופיע במקום נידח הוא מחמיץ הרבה לקוחות אפשריים. אם תבחרו לפרסם בגוגל תשפרו את סיכוייכם, אך בכל זאת עדיף להגיע לקידום אורגני – כלומר שיפור המקום של התוצאות שעולות ללא תשלום. בנבכי הקידום האורגני תוכל להנחות אתכם חברה מקצוענית לקידום אתרים, אשר תלמד אתכם גם כיצד לעשות שימוש מיטבי ולפרסם באמצעות הרשתות החברתיות.

שירותי אחסון אתרי אינטרנט

מרץ 16, 2016

אנשים, מוסדות, עסקים וארגונים מחזיקים תכני אינטרנט  רבים מאוד וזקוקים לשירותי אחסון מקצועיים. הם אינם רוצים להעמיס מידע גדול מדי על המחשבים שברשותם, ולכן מחפשים אלטרנטיבה טובה. שירותי אחסון אתרים דרופל מיועדים לספק אחסון למידע, לתמונות, לקובצי וידיאו ועוד, לאתרים של לקוחות רבים ומגוונים. שירותי האחסון מציעים מגוון של חבילות אירוח שונות שכוללות: סוג אחסון, גודל שטח אחסון, רוחב פס, או במילים אחרות גודל תעבורה חודשית, וכן, שפות תכנות שונות. כל המפרט הזה חיוני מאוד ויכול לסייע לניהול אתר תקין ורציף ללא תקלות.

אחסון אתרים דרופול

כמובן, שכל לקוח בוחר את הפרמטרים המתאימים לו ביותר, וסביר להניח שמשרד עסקי מצומצם יבקש שירות שונה מאשר חברה בעלת מידע עצום. המידע שמאוחסן זמין ללקוח בכל עת שירצה והוא מאוחסן בחוות שרתים גדולה. אחסון אתרים דרופל הינו שירות מקצועי ואחד היתרונות הגדולים שלו הוא בכך שהוא מאפשר ללקוח להתמקד בנושאי תוכן שהוא מייצר עבור עצמו או עבור לקוחות אחרים שלו. התמקדות בנושאי הליבה של העסק יכולה לסייע רבות לקידומו ולשגשוגו.

חבילה מתקדמת

חבילת אחסון דרופל הינה מתקדמת ביותר וכוללת בתוכה תמיכה בשפת תכנות פופולארית. יש לה שרת שמאפשר ניהול אתרים מתקדם. היא כוללת שירות אנטי וירוס ואנטי ספאם בתוך מערכת המייל, היא מאפשרת תמיכה במספר בלתי מוגבל של דומיינים, וכן, קבלת מידע סטטיסטי ואחר הנחוץ לכל בעלי אתר אינטרנט על בסיס יומי, שבועי, חודשי ואחר. שירותים אלו הינם חשובים מאוד ונדרשים לכל בעל אתרי אינטרנט שמכילים בתוכם מידע עשיר ומגוון.

שירות איכותי

בעלי אתרי אינטרנט משתמשים בהם למטרות של העברת מידע ללקוחות, ולעיתים, גם לביצוע מכירות. האינטרנט הוא כלי רב מעלות בתחום של פרסום, שיווק, העברת מידע ומכירות, ובעלי אתרים מקימים אותם לצרכים אלו. יש חשיבות לכך שהאתר יפעל בצורה טובה ומעולה כל העת. ולכן, מומלץ להיעזר באתר אחסון מקצועי שיכול לתת שירות אמין לאורך זמן. ניתן לקבל ייעוץ והסברים ממומחי השירות ולאור קבלת כל הנתונים, לבחור את שירותי האחסון המתאימים לאתר עצמו.

תוכנה לניהול תזרים מזומנים לעסק

ינו 5, 2016

 

 

כל בעל עסק יודע- או אמור לדעת- את חשיבותם הקריטית של סדר, ארגון וניהול של העסק. תנאי הכרחי לניהול מושכל ומקצועי הוא מעקב קפדני אחרי תזרים מזומנים. על מנת לייעל ולשכלל את המעקב, המאפשר קבלת מידע עדכני, און ליין, בכל רגע נתון, המהווה בסיס נדרש וחיוני לקבלת החלטות, אשר לא פעם נדרשת קבלתם בתוך זמן קצר ביותר, חשוב להסתייע בפלטפורמה שנוצרה בדיוק למען מטרה זו – תוכנה לניהול עסק קטן.

הפקה ומיצוי של מרב התועלת מהתוכנה

על מנת להפיק מהתוכנה את מרב התועלת חשוב להתאימה לאופיו של העסק, למטרותיו, לסוג היקף הפעילות בו ולמספר האנשים המעורבים בו- בעלים, עובדים, ספקים, לקוחות. חשוב כי מערכת המבוססת על תוכנה לניהול עסק קטן תהיה פשוטה וקלה לתפעול, בהינתן הצורך התמידי להזין בה נתונים ולעדכנה באופן תדיר. תנאי הכרחי לעבודה עם המערכת הוא הביטחון והוודאות של המשתמשים בה כי זו מערכת מאובטחת שאין בה פרצות וכל המידע האצור בה לא דולף לאיש. הפלטפורמה האינטרנטית מאפשרת נגישות וזמינות 24/7 אל מסד הנתונים ללא צורך להיות נוכח במשרד.

לא תמיד, ודאי לא בהכרח, נדרש שימוש בכל מרכיבי המערכת ובמגוון אפשרויותיה, אבל ניהול תזרים מזומנים הוא השימוש הבסיסי ביותר בה. לא בכדי נחשב התזרים  לברומטר של העסק וכנתון המהווה אינדיקציה למצבו. מכאן נגזרת ונובעת החשיבות העליונה של ניהול מסודר, שיטתי ועקבי שלו- מה שמאפשרת המערכת לעשות ללא כל קושי. התוכנה מאפשרת קבלת החלטות מושכלת על מסד נתונים עדכניים. היא מייתרת את התלות ברואה חשבון בנושא זה כאשר בעל העסק או מי מטעמו מנהל את התזרים ושולט בו.

על חשיבות התזרים ניתן ללמוד גם מדרך השלילה: יש עסקים עם בסיס איתן, שיש להם פוטנציאל ודאי להצלחה עסקית אבל בשל העדר ניהול מסודר של תזרים המזומנים שלהם אינם ממצים אותו כלל ויש בהם שמגיעים עד לפשיטת רגל. התוכנה מאפשרת אפוא ניהול תזרים, המשקף את מצב העסק. כאשר מתברר כי התזרים שלילי, ניתן וצריך לנקוט פעולות שונות לאלתר. כאשר התזרים שלילי- אות וסימן הוא כי העסק נתון בצרה. לא בטוח שניהול נכון של תזרים כשלעצמו די בו כדי לחלץ את העסק מהבוץ אבל בהעדר ניהול כזה תעמיק, כצפוי וכמשוער, השקיעה בו. התכנה מאפשרת לדעת מתי לקוחות אמורים לשלם, האם חל עיכוב בתשלום כמו גם מה הוא הסכום שהעסק מוציא על מכלול ההוצאות שלו.

 

אחסון אתרי וורדפרס – כל מה שחשוב לדעת

דצמ 27, 2015

כיום, קיימות חברות רבות העוסקות בנושא אחסון אתרים. בשנת 2003 נכנסה לזירה חברת ניהול התוכן וורדפרס. כעבור שנה יצאה למערכת זו גרסה עברית.

יתרונות אחסון אתרי וורדפרס

אחסון אתרי וורדפרס משתלם משום שמדובר במערכת פשוטה ונוחה לשימוש. בנוסף לכך מבטיח אחסון אתרי וורדפרס את התאמת האתר לכל הדפדפנים הקיימים בשוק. כמו כן, מדובר במערכת ידידותית לסריקה של גוגל.

עצות לאחסון מוצלח

על מנת להבטיח אחסון מוצלח מומלץ לפנות לחברות המתמחות במערכת וורדפרס. חשוב להקפיד על כך שהחברה שתבחר תעניק שירות ראוי. בנוסף לכך חשוב לוודא שהשרתים אותם מספקת החברה יהיו זמינים ויוכלו לספק שירותי אינטרנט במהירות המקסימאלית האפשרית.

 סוגי אחסון

קיימים שני סוגי אחסון עיקריים: בארץ ובחוץ לארץ. בעלי אתרים רבים מעדיפים לאחסן את האתרים על שרתים הממוקמים בחוץ לארץ משום שהעלות נמוכה יותר מזו של אחסון על שרתים הממוקמים בארץ. קיימות מספר חברות מובילות בתחום האחסון בחוץ לארץ.

 

אחסון אתרים בחינם

ההצעה החינמית היא הצעה ראשונית בלבד. החברות מציעות הצעה זו מפני שהם מעוניינות שהאתר יתפתח ויתקדם. התפתחות האתר תאפשר לחברות ללחוץ על בעל האתר לעבור לתכנית אחסון בתשלום.

לסיכום- בשוק אחסון האתרים קיימות חברות רבות. בשנת 2003 נכנסה לזירה חברת ניהול התוכן וורדפרס. בעלי אתרים רבים מעדיפים להשתמש במערכת זו לצורך אחסון אתרם משום שהיא פשוטה ונוחה לשימוש. כדי להבטיח אחסון מוצלח של האתר חשוב לוודא שחברת האחסון מעניקה שירות טוב ושהשרתים שלה מהירים.   

כולם רוצים להופיע בגוגל

ספט 15, 2014

אין ספק כי כל בעל אתר היה רוצה להופיע בעמוד הראשון של גוגל וכמה שיותר גבוה. השאלה עומדת היא האם זה אפשרי וכיצד ניתן להפוך רצון זה למציאות אינטרנטית אמיתית, האם קידום אתרים היא התשובה? האם אפשרי להופיע בעמוד הראשון מבלי לבצע קידום אתר בגוגל? על כך, בשורות הבאות.                       המשך לקרוא »

תוכן ברשת האינטרנט

יונ 11, 2014

כולם מספרים כמה מידע יש ברשת האינטרנט, כיצד כל העולם כולו נפרש לרגלינו ורק ממתין לכך שנקרא בו, נלמד ממנו ונתקדם. מן העבר האחר, אנו שומעים מפעם לפעם רופאים שמדברים על הסכנה שבאבחון עצמי שאנשים עושים לעצמם או לקרובים להם, באמצעות מידע שהם מוצאים באינטרנט. האמירה הזו בשינויים המתאימים, נכונה לגבי כל כתיבה שיווקית, ודאי כזו שיש בה אלמנט של הפצה המונית, כמו זו של כתיבה שיווקית לאינטרנט. קיים ביקוש גבוה לכותבי תכנים, על אף שהתכנים שהם מנפיקים בהתאם לצורכי בעלי אתר זה או אחר, אינם נובעים בהכרח ממומחיות בתחום הכתיבה או מחקירת התחום. הביקוש אינו מיתרגם לשכר גבוה פר מאמר לאותם אנשי תוכן והדבר מעלה חשש שעומס המידע הקיים באינטרנט אינו נובע מחומר איכותי דווקא.                                                                                                                    המשך לקרוא »

כיצד יכול עסק לשרוד בשוק התחרותי של היום?

מאי 19, 2014

אם בעבר היתה מכולת שכונתית אחת, ספר אחד שאצלו הסתפרו כולם או ירקן אחד אצלו רכשו כולם ירקות, היום אין זה כך. בכל ענף כלכלי ישנן אין ספור אפשרויות ואין ספור עסקים המציעים את אותה סחורה. אמנם יכולים להיות הבדלי מחירים או הבדלים באיכות הסחורה בין עסק אחד לאחר אך גם כאן הפערים מצטמצמים. נוסף על ריבוי העסקים הממשיים- החנויות אליהן אנו מגיעים בכדי לקנות, נוספה היום האפשרות לרכישה באינטרנט בחנויות וירטואליות. כיצד יכול היום עסק להבליט את עצמו ולרכוש את קהל הלקוחות הנאמן לו? המשך לקרוא »

קידום אתרים

דצמ 5, 2013

לא לריב יש מקום לכולם! לעיתים נדמה כי התחרות במנוע חיפוש גוגל היא סיזיפית ובלתי אפשרית. כמות התוכן הן הוויזואלי והן המילולי ברשת הוא רב ועצום ולמי שאינו מבין את כללי המשחק בגוגל המשימה היא קשה עד בלתי אפשרית. קיימות כיום חברות רבות בישראל המבצעות פרסום בגוגל באמצעות קידום אתרים (אורגני או ממומן), כך שאם אתם רוצים לאפשר לעסק שלכם להתקדם בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש השונים ושל גוגל בפרט, עליכם לבצע עבודה מקצועית לא פחות מהמתחרים, אם לא יותר. התחרות גם בתקציבים מוגבלים היא אפשרית בהחלט אך זה תלוי רבות במקצועיות ובהשקעה שלכם. המשך לקרוא »

פרסומת