כל המאמרים בנושא תינוקות

מוצרי תינוקות

דצמ 16, 2014

זוגות רבים שעתידים להפוך להורים תוך פרק זמן קצר המומים מההיצע האדיר של מוצרי תינוקות, דבר שגורם לעיתים לבלבול וקניית המוצרים "הלא נכונים".  במאמר זה נסביר מהם המוצרים המוגדרים כחובה וכיצד ניתן להתחיל בתהליך הקנייה החכם.                                                                                                                               המשך לקרוא »

כסאות בטיחות לרכב וחשיבותם הרבה

אוג 20, 2014

כסא בטיחות לרכב הוא אחד האביזרים הנחוצים ביותר לתינוק מחוץ לבית כל עוד ישנו שימוש ברכב כמובן. עם גדילתו של התינוק נעשית גם החלפה של המתקן ההתחלתי למתקן מתאים יותר. מדובר על אחד המתקנים החשובים והמשמעותיים ביותר עבור התינוק אשר לא מומלץ לחסוך בהם. סקר שוק ובדיקת מחירים טובה תמיד כי ישנם הבדלים במחירים בין החנויות השונות גם אם מדובר על מתקנים באיכות דומה ואפילו זהים לחלוטין, אך מוצר באיכות טובה מאוד אינו מותרות במקרה הזה.       המשך לקרוא »

למה חשוב לשים לב לפני שבוחרים מוצרים לתינוק

יונ 9, 2014

הצטרף למשפחתכם לאחרונה תינוק חדש? אם כן, וודאי חשוב לכם ליצור עבורו סביבה בטוחה ונעימה, סביבה שמציעה מצד אחד גירויים, שמתאימים לגילו, אך גם סביבה שבטוח להיות בה. ניתן למצוא כיום בשוק מגוון רחב של מוצרים לתינוקות. בין אם אלה מוצצים, מיטות לתינוק או אולי טרמפולינה לתינוק, חשוב לדעת כיצד לבחור אותם וגם להתייחס לכמה פרמטרים מרכזיים. במה מדובר? התשובה, לפניכם:                                               המשך לקרוא »

פרסומת