כל המאמרים בנושא אימון

אופני שטח ואופני הרים – הנאה ובריאות

מרץ 16, 2016

המודעות כיום לבריאות רק הולכת וגוברת. לא מדובר רק על התזונה אלא מדובר גם על שמירה על כושר גופני. בעידן המודרני רובינו לא זזים יותר מידי ומבצעים את עבודתם ממשרדים ומכסאות נוחים, ובדיוק בגלל זה חייבים למצוא את הזמן המתאים, הזמן בו ניתן יהיה לעשות כושר גופני בשביל הבריאות. אם אתם רוצים לעשות כושר גופני וספורט ומתלבטים מאיפה להתחיל, אתם יכולים להתייעץ עם חברים אך הדבר הנכון ביותר יהיה לחשוב מה הכי אוהבים לעשות ואת זה להתחיל לעשות. רכיבה על אופני שטח או אופני הרים היא רעיון מצוין.

לעשות כושר אירובי

יש אפשרויות שונות לעיסוק בספורט, וכל אחד צריך למצוא את מה שהכי מתאים לו. אך מעבר לזה יש את העניין הבריאותי, וכל אחד צריך למצוא סוג של פעילות אירובית שהוא יעשה. פעילות אירובית יכולה להיות ריצה, שחייה, הליכה מהירה, רכיבה על אופניים או כל פעילות אחרת אשר מערבת את הלב ואת הריאות. סיבולת לב ריאה חשובים מאוד בכדי לשמור על הבריאות בכלל ועל האיברים החיוניים בפרט, וכתוצאה מזה גם המשקל יורד בהתאם. רכיבה על אופני שטח או אופני הרים יכולה להיות מצוינת, ויכולה להיות פעילות אירובית כיפית ואיכותית.

אופניים בכביש

רכישה על אופניים היא כיפית וניתן לנצל את האופניים גם לניידות היום יומית שלנו. אופני כביש הם אופניים שיכולים להיות בכל רמה שהיא, בין אם מדובר על אופניים ספורטיביות ובין אם מדובר על אופניים פשוטות יותר. בכל מקרה נרוויח במקרה זה בריאות בין אם אנחנו רוכבים על האופנים כחלק מהזמן שאנו מבצעים בו פעילות ספורטיבית ובין אם זה כחלק מהשגרה שלנו בה אנו עושים שימוש גם באופניים שלנו. אך יש פעילות ספורטיבית עם אופניים שהינה אפילו מהנה יותר ואיכותית יותר, פעילות שהינה רכיבה על אופני שטח.

אופניים להרים

רכיבה על אופני הרים היא רכיבה מאתגרת, רכיבה שדורשת לא מעט מאמץ שלא כל אחד יכול לעמוד בו. יש רכיבה בהרים שהינה מאורגנת ויש כזו שלא, וכל מה שצריך הוא אופניים מתאימות ולא חייבים לפשוט את הרגל בגלל האופניים הללו. היום ניתן לקנות בכמה מאות שקלים אופניים טובות ואיכותיות, אופניים שניתן לעבור עימם כמעט כל מסלול. מי שמשוגע לדבר יוכל להוציא כמה שהוא רוצה הן על האופניים עצמן והן על האביזרים הנלווים.

רכיבה על אופניים בעיקר כשהיא רכיבת שטח, היא התמכרות לכל דבר. כל מי שרוכב באופן קבוע טוען שהוא פשוט לא יכול להפסיק עם זה, ואם כבר התמכרות אז טוב שזו התמכרות כזו ולא התמכרות אחרת. אם גם אתם רוצים להיות בריאים ויפים קנו לעצמכם אופניים ותעשו לעצמכם הרגל לרכב על האופניים באופן קבוע.

הצלחה בחיים-כיצד?

ספט 27, 2015

כל אחד ואחת מאיתנו שואף להצלחה באחד מתחומי החיים, לרבות, הצלחה בעבודה, ובקריירה, הצלחה בחיי הזוגיות והמשפחה וכדומה. השאיפה להצלחה היא אומנם המכנה המשותף לכולנו, אך רק מעטים מאיתנו זוכים לה. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות מעשיות שיאפשרו גם לכם להתכוונן להצלחה.                                                                                         Silhouette of a girl jumping over sunset המשך לקרוא »

מאמן עסקי שבאמת יוצר הבדל ושינוי

אפר 29, 2014

תחום האימון התפתח מאוד בשנים האחרונות, בישראל ובעולם, ובהחלט יצר השפעה לא מבוטלת עבור אנשים וארגונים רבים. אחד מתחומי האימון והפיתוח המשמעותיים והמצליחים ביותר הוא האימון העסקי, הן לארגונים והן ליחידים. מאמן עסקי איכותי ומקצועי, המביא גישה מוכחת וסדורה מאפשר לארגונים וליחידים ליצור שינוי מהותי, ליצור כוח עבודה המסוגל לצעוד באופן פרטני או קולקטיבי על הלא נודע בעולם העסקי ולהצליח. האימון העסקי מאפשר לקבוע ציפיות גבוהות וברורות ולהשיג תוצאות עסקיות ואישיות מעולות בכל קנה מידה.    המשך לקרוא »

פרסומת