כל המאמרים בנושא טכנולוגיה

בינה עסקית –היכולת לקבל החלטות ניהוליות בעידן המודרני

ספט 27, 2015

עולם העסקים המודרני מחייב את דרגי הניהול השונים להתמודד עם מגוון רחב של החלטות ניהוליות מורכבות אותן הם נדרשים לקבל בכל רגע ורגע נתון. הליך קבלות ההחלטות המיושם בין היתר באמצעות מערכות מחשוב חכמות היודעות לשקלל נתונים ולהציג בפני דרגי הניהול הבכיר את כל הנתונים הרלוונטיים לצורך קבלת ההחלטה הניהולית, הינו הליך קבלת ההחלטות המודרני והאפקטיבי ביותר, וזאת בשל היתרונות הרבים הנלווים לשימוש באותן מערכות מחשוב מתקדמות.                                                                            database structure המשך לקרוא »

משרד חקירות- מענה לכל דרישה

ספט 26, 2015

מה עושים כאשר משוועים בדחיפות למידע ואין לנו יכולת, ידע ואמצעים להשיג אותו? משרד חקירות מקצועי, אמין ורב מוניטין בתחום החקירות מספק לנו את השירות הנדרש. הסיבה לעריכת חקירה עשויה להיות מעקב אחר בן/בת זוג במטרה לגלות מידע מוסתר, השגת מודיעין עסקי, ניסיון לאתר רכוש ונכסים, העלמת מס, הלבנת הון, הצהרות כוזבות, מרמה והונאה ועוד. עיניכם קוראות – לא חסרות סיבות.                                                                                                                                                המשך לקרוא »

הכל על תקניי ISO

מרץ 25, 2015

רבים שומעים על תקני iso 9000 וכן תקני  , iso 9001 אך הם אינם יודעים מהם בדיוק. במאמר זה נסביר את כל הנקודות החשובות הסובבות סביב מערכות ניהול ותקני האיכות הרשומים כאן.                                                                                                                                                                             המשך לקרוא »

תרומתן של מערכות חכמות לניהול נכון של משאבי האנוש בחברה

דצמ 23, 2014

אחד הגורמים החשובים ביותר בחברה, התורם רבות להתפתחותה או לחילופין יכול להביא לדריכתה במקום או הידרדרותה הוא הגורם האנושי- העובדים. עם כל הכבוד לטכנולוגיה, למיכשור המתוחכם ולהבנה רבה בתחום הכלכלה, העובדים הם בסופו של דבר אלה המבצעים את הפעולות, מפעילים את המכונות ובדרגים בכירים יותר גם מחליטים החלטות המשפיעות על התנהלות החברה. לכן, יש לתת לתחום זה את תשומת הלב המגיעה לו ולא לדחוק אותו הצידה. מערכות חכמות מצליבות כל העת נתונים גם מתחום משאבי האנוש, בין אם כאלה שנדלו מתוך תוכנת נוכחות או תוכנת שכר ובין אם נתונים מהספקו של עובד בשטח. איסוף נתונים אלה וניתוחם מאפשר לקבל החלטות שונות בהיקף כלל חברתי, מחלקתי או אישי.                                                                                                                                  המשך לקרוא »

ארץ זבת חלב וגבינות

פבר 20, 2014

טכנולוגיה היא הדבר המובן מאליו ביותר בעולם. לא, לא מבינים איך זה פועל, אך ברור שאי-אפשר בלעדיה. דוגמאות? – בלי סוף!

לוחצים על מתג והאור נדלק. כל תינוק עובר את השלב של לחיצה על מתג החשמל (בעזרת האצבע האוהבת של ההורה על האצבע הקטנה שלו), ואז האור נדלק וההורה מצביע על הנורה ואומר: "אור". פלא! מי חושב על כל ההליך הארוך של יצירת המעגל החשמלי וכו' (גם אני לא בטוחה בכל הטכנולוגיה שעושה את זה, רק יודעת את התוצאה!). ובנוסף: מסובבים כפתור והנה האורות מתעממים ומסובבים לצד השני והבית מוצף באור רב. פלא! לפחות בשבילי. המשך לקרוא »

שערים חשמליים – כל מה שחשוב וכדאי לדעת עליהם

נוב 19, 2012

קיימים פתרונות שונים, שיכולים לשמש חניות פרטיות או ציבוריות ואפילו כניסות לבתים או מבנים שונים. שערים חשמליים מציעים מענה לצרכים שונים, אך בעיקר מספקים את ההגנה ואת הפרטיות הנדרשת במקום. בין אם אלה שערים חשמליים לחניה, או שערים חשמליים לכל כניסה אחרת, חשוב לבחור אותם נכון, ובכלל, לדעת אילו פתרונות וסוגים שונים מוצעים כיום. אם אתם מתכננים לרכוש שערים לחניה או לבית, המאמר הבא הוא במיוחד עבורכם.

מהם שערים חשמליים

בין אם אלה שערים חשמליים לחניה הפרטית, שערים לחניה ציבורית או שערים חשמליים לכניסה לביתכם, שערים אלה מנצלים את הטכנולוגיה המתקדמת ומאפשרים לתפעל אותם באופן פשוט, קל ונוח מאד. שערים חשמליים נפתחים באופן אוטומטי בעזרת שלט מיוחד או לחצן, הממוקם בסמוך לשער עצמו. שערים לחניה או שערים חשמליים לכניסה אינם מצריכים הפעלה ופתיחה ידנית ולכן נחשבים לפתרון מושלם עבור רבים. הם כוללים מנוע, המחובר ישירות אל רשת תקשורת ואל חוטי חשמל, שאינם נראים לעין ומוסתרים היטב, והם אלה שלוקחים חלק בהפעלתם של השערים.

על הפתרונות השונים המוצעים כיום

ישנם סוגים שונים של שערים חשמליים. אם בעבר הוצעו שערים לחניה, שנפתחו באופן ידני בלבד, הרי שכיום שערים חשמליים לחניה הם אחד הפתרונות הפופולאריים ביותר. בתחום זה של שערים חשמליים אפשר למצוא סוגים שונים, ובעיקר פתרונות שונים, המותאמים לכל מקום ומקום. ישנם שערים חשמליים לחניה המופעלים באמצעות מחסום זרוע, ישנם שערים לחניה שהינם כמעין שער הזזה, ישנם שערים חשמליים הכוללים דלתות אוטומטיות ועוד ועוד. כדי ליהנות מהפתרון הטוב ביותר חשוב לבדוק תחילה מהו הצורך הקיים ובאיזה שטח מדובר. שערים חשמליים למפעלים יהיו שונים משערים לבתים פרטיים. שערים לחניה ציבורית גדולה מאד, אינם דומים לכאלה המיועדים לחניה של בית או בניין משותף.

כיצד לבחור את השערים המתאימים

הגדרת הצורך, כאמור, היא הקו המנחה בעת בחירת שערים חשמליים, בין אם אלה שערים לחניה או לכל מקום אחר. אפשר למצוא שערים חשמליים לחניהבחברות שונות, המתמחות בייצור שערים חשמליים ומכירות היטב את התחום. לאחר הפניה אליהן חשוב לבחון כמה סוגים שונים, תוך התייחסות ליתרונותיו של כל סוג וסוג ומידת התאמתו אל המקום עצמו. חשוב לזכור שלמרות תו התקן הקיים בתחום זה, לא כל השערים החשמליים אכן עומדים בו. ולכן, מומלץ לוודא שהשער הנבחר, הן מבחינת אופן ייצורו, המנוע שלו וכן הדרך שבה הוא מותקן, עומד בתקן הקיים ומבטיח בטיחות מלאה ומענה מתאים. ולכן, פנייה אל חברה מקצועית, חברה בעלת ניסיון במכירת שערים חשמליים לחניה או שערים חשמליים אחרים, היא הכתובת הנכונה ביותר וכן הדרך הטובה לאיתור השער המתאים, כזה שיציע את הפתרון המוצלח ביותר. סקר שוק מקדים הוא דרך נוספת לבחור נכון, ובכלל לבחון את השוק עצמו ואת סוגי השערים החשמליים המוצעים בו כיום.

*אין לראות במאמר זה המלצה או מידע מקצועי

פרסומת